Profil Studenta: Awedie Star

24. srpna 2013 v 1:05
Jméno: Awedie Star
Pohlaví: Žena
Orientace: Bisexuál
Číslo pokoje: 3

Historie: Narodila se jako jeden z tří sester ve Francii v městečku Rouen. Vždycky byla ta nechtěná a ta divná, vždy se zastávala přírody a nejedla žádné živé maso. Rodina ji odstrkovala a polovinu svého života strávila u tetičky ve Francii. Tetička se o ní moc bála a tak ji učila doma sama. Rodiče byli na její sestry milí, ale když byla ona v dosahu hned se jim protivila. V Rouenu neměla žádné kamarády, protože byla celý den i noc zavřená v pokoji a jinak uklízela byt. Po pra-pra-pra rodičích zdědila lásku k přírodě a všemu živému. Tetička byla jiná než její bratr. Byla milá, vsřícná a hodně milovala přírodu. Awedii více přirovnávali k ní než k otci. V její rodině žila jen tetička, rodiče a sestry a pochopitelně ona. Všichni zemřeli než se Awedie narodila.
Současnost: Už se smířila s tím že na ní rodiče zapoměli a tak přišla sem do městečka Siaveleon. Doufá že najde nějaké nové přátele a nebude od osatních nijak moc oddílná.
Povaha: Je ohleduplná, milá a všímavá, pomáhá lidem kolem sebe. Nemá ráda namyšlené a vtíravé lidi, miluje odvážné, milé a hodné kluky, co milujou procházky při měsíčku. Je proti týraní zvířat. Řídí se převážně srdcem. Je dost rychlá a obratná. Nezalekne se ničeho, má pro strach uděláno. Někdy je velice tvrdohlavá a stojí si za názorem. Je učenlivá a ráda si na věci počká. Když jí někdo vnukne bláznivý nápad, hned ho uskuteční. Nemá ráda když jí někdo rozkazuje a přivlatňuje si jí. Nemá ráda výfuky z aut. Lezou jí na nervy protože je to pro její nos strašný puch a navíc vše co nevytvořila příroda je Nečištění. Ráda zpívá společně s ptáčky a píše si příběhy.
Vzhled: Awedie má zlaté vlasy dlouhé po pas. Ráda je nosí rozpuštěné. Na vlasech mývá věneček z květin, čerstvě natrahných.Oči má tmavě modré, plné pocitů a radosti. Pod očima vyrůstá střední moc a pod ním jsou plné, lesklé rty. Nejraději nosívá volné bíle šaty s modrými rukávy. Všude po šatech se jí točí květiny. Má je velice ráda. Na pravé ruce má náramek uletený z liány a uprostřed je bílá květina. Je středně velká 176 cm. Velice pečlivě si udržuje svou postavu.
Ročník: 1.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama