Profil studenta: Hanabi Hikari

31. srpna 2013 v 22:43
Jméno: Hanabi Hikari
Pohlaví: Žena
Orientace: Bisexuál
Číslo pokoje: 2.

Historie: Hikari se narodila v Tokyu ve velké rodině, kde ona byla ze všech sourozenců nejstarší. Tím pádem na ni dopadala tíha, starání se o čtyři mladší sourozence. Už od osmi let, se tudíž učila vařit, prát a i žehlit, jen aby se dokázala postarat o sourozence, když rodiče byli v práci. Kvůli tomu taky neměla ve škole zrovna nejlepší výsledky a často chyběla, vždycky se to však nějak vyřešilo, bez zavolání rodičů. Co ji však vždy nejvíce mrzelo, bylo to, že si nikdy nedokázala najít nějaké přátelé i když, by jen jednoho. Za ta léta se v ní hromadil stres, způsobený tím, že se k ní vlastní rodiče chovali jak k otrokovi a využívali ji. Jednou to již nevydržela a pěkne od plic jim řekla, co si o nich myslí. Výsledkem toho je tady.
Současnost: Po tom co se dostala tady, rozhodla se změnit svůj život a zbavit se toho, jak ji vychovali rodiče. Začala se učit a celkově se věnovat škole, protože má velké plány do budoucna a ona nechce skončit jako její matka se špatně placenou prací. Radost do života ji stále dávají ti malí caparti, se kterými si dopisuje, páč se konečně naučili číst a psát. Jejím největším přáním je však si najít nějaké přátele nebo aspoň jednu opravdovou kamarádku, se kterou by se mohla bavit o všem.
Povaha: Kvůli výchově jejích rodičů je někdy až moc plachá a nechce nikoho naštvat, tudíž když si o něco někdo řekne, má touhu mu to splnit. Je velmi milá a laskavá a snad nikdy na nikoho nezvedla hlas. Nedává to najevo, ale uvnitř ní stále proplouvají ty pocity, které ji zanechali rodiče. Nenávist a touha ubližovat ostatním, kterou však zatím úspěšně zadržuje. Svobodná a volná se cítí pouze ve vodě, kterou nadevše miluje a nikdy by nebyla schopna se ji vzdát.
Vzhled: Hikari je vysoká 167 centimetrů. Má atletickou postavu způsobenou častým plaváním. Její pleť je bledá, takže někdy působí až velmi křehce. Její tvář zdobí velké modré oči, které ladí s taktéž modrými vlasy, šahajíc po pás.
Její oblečení se většinou kvůli škole skládalo ze školní uniformy. Ona však nejradši nosí volná trička s bláznivými obrázky a k tomu černé legíny, kterých má plnou skříň. Její vlasy často zdobí bílá vlásenka s kytičkou, kterou ji darovali její mladší sourozenci.
Ročník: 1.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama