Profil Studenta: Karai Eleria

24. srpna 2013 v 1:15
Jméno: Karai Eleria
Pohlaví: Žena
Orientace: Heterosexuál
Číslo pokoje: 3

Historie: Eleria měla starší sestru o 6 let, jmenovala se Haide, bylo to pro ni těžké to unést - přeci jen, takový věkový rozdíl už je znát, takže si se sestrou občas byly trnem v oku, to však nebyl jediný problém v jejím dětství. Když jí bylo 8 let, její rodiče se rozhádali natolik, že se rozvedli, a tak se Eleria, její sestra a matka museli odstěhovat. Rodina byla chvíli bez chlapa, než se našel očividný gentleman (když bylo Elerii cca. 10 let). Pro rodinu to bylo pozdvižení, ihned se - jakožto zástupci něžného pohlaví cítily bezpečněji pod ochrannou rukou muže. Stěhovali se znovu - k babičce a dědovi, Eleria přestoupila na jinou školu, kde byla daleko šťastnější než na té předchozí, kde bývala pod nátlakem šikany ze strany kluků i holek, z jakého důvodu? Byla jiná. To, že byla jiná, je rozčilovalo, měla jiné názory, jinou povahu, nebyla tuctová, a proto se to dělo... Bála se, ztrácela sebevědomí. Každým dnem pro ni bylo těžší a těžší se do té školy vracet, protože nad vodou ji držela snad jedna, dvě kamarádky... I přes to všechno byla jednou z nejlepších studentek ve třídě. Ale i tak si nebyla jistá, zda přestoupit nebo nepřestoupit do nové školy - psala si klady a zápory, až došla k tomu, že přestoupit bude lepší. Štěstena stála na její straně! Byla tam opravdu šťastná, všichni byli ochotní a milí, přidávalo jí to na síle, bylo to pro ni motivací, věděla, že musí něco udělat také pro ně, zachránili ji jakoby z její vlastní duševní temnoty...
Současnost: Je jí patnáct, tentokrát se opět vrhá do neznáma, doufá, že za lepším zítřkem. Nastupuje na školu proslulou svým jménem: Siaveleon. Musí tu sama plachtit a snažit se být úspěšná!
Povaha: Samozřejmě se časem mění. Bývala jako malá introvertní - uzavřená do sebe, stydlivá, bez sebevědomí... To se ale změnilo, sebevědomí se dostalo na normální míru, více se otevřela světu, stydlivost však zůstala. Přátelé pro ni jsou skoro vším - může jim důvěřovat, ráda je obdarovává úsměvy, podrží je... Když ji ale někdo zradí, objeví se i její stinná stránka, odpouští ráda, ale ne v tomhle případě. Až na tuto výjimku, bývá obvykle milá a přátelská. Nikdy nebyla příliš cílevědomá, tudíž se neučila, nebavilo jí to a neměla k tomu ani motivaci - ve škole vynikala spíše kvůli své inteligenci, která se vždy prokázala v testech, kde nešlo jen o znalosti. Nemá tudíž v důsledku tohoto ani problém s vymýšlením taktik. Bývá kreativní, talentovaná hlavně v oblasti hudby, od malička hrála na flétnu a klavír, později i v kapele. Ráda předvede, co umí, jen škoda, že jí občas brání její stydlivost. Je tolerantní vůči lidem a důvěřivá, občas až naivní. Vidí svět lepší než je, tudíž je optimistka, občas, když klesne na úplné dno, její optimismus klesá. Je veselá, pokud není, snaží se to krýt, aby její smutek neovlivnil ostatní. Některých věcí se bojí: Neznáma, velkých pavouků,... Ráda tancuje, zpívá, poslouchá, i tvoří hudbu. Ani poezie jí není cizí - ráda píše básničky, i přes její optimistickou povahu, většinou tragické nebo psychologické. Má ráda svíčky - oheň je její živel, neví proč, ale má k němu jistý citový vztah, nebojí se ho, naopak. "Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi." - To je citát, který změnil její život, citát, kterým se řídí.
Vzhled: Její vlasy jsou červené - už odmalička. Oči má modré, ale když se podíváte pozorně při slunečním svitu ze správného úhlu, spatříte sytou zelenou. Vlasy obvykle nosí rozpuštěné, ono to ani moc jinak nejde, když se podíváme na jejich délku. Ráda nosí dvě sponky na levé straně vlasů, snad ani ne kvůli okrase, ale kvůli tomu, že jí občas vlasy mají potřebu poletovat do očí. Ráda nosí zelené oblečení, protože zelená je i její oblíbená barva - barvy zeleně, trávy, přírody a naděje. Nosí, co jí je pohodlné, v čem se prostě cítí dobře, ne, že by jí bylo jedno, jak vypadá, ale raději se bude cítit pohodlně v kalhotách než nepříjemně v mini-sukni. Ráda nosí různé ozdůbky - náramky, řetízky i náušnice, celkem si na to potrpí, i když ji můžete vidět i bez nich.
Ročník: 1.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama