Profil Studenta: Kohaku Megumi

20. srpna 2013 v 12:32
Jméno : Kohaku Megumi
Pohlaví : Žena
Orientace : Bisexuál
Číslo pokoje : 3.


Historie : Megumi se narodila v chudé rodince, měla dva sourozence, staršího bratra a mladší sestru. Její matka a otec jí a její sourozence rádi a nejradši by jím dopřály všechno co by chtěly ale nemohly. Jak Megumi měla páté narozeniny tak její otec chytil infarkt. Megumi od té doby neslaví narozeniny. V dětství neměla moc kamarádů, protože její matka jí nechtěla nikam pustit samotnou a její bratr měl vlastní zájmy a nemohl brát Megumi všude sebou. V den 15 narozenin se rozhodla že půjde na školu v Siaveleonu, i když jí to matka stále rozmlouvala.
Současnost : V současnosti chce si najít co nejvíce přátel. Její matka si už připustila že je dost stará na to aby ji nevodila za ručičku ale stále ji posílá dopisy, Megumi je za to ráda.
Povaha : Megumi je sebevědomá dívka, která se stále usmívá ale když někdo začne mluvit o rodině nebo o narozeninách tak se vždycky co nejrychleji vytratí. Nejradši má když si může s někým povídat. Chodí nejradši na místa kde je klid.
Vzhled postavy : Vlasy má růžové a oči tak též. Moc se neopaluje takže bývá bledá. Nejradši nosí šaty, kabátek, pod šaty malé kraťásky, nadkolenky a tenisky. Nikdy ji neuvidíte bez štětce, barev a bločku.
Ročník : 1.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama