Profil Studenta: Mitsuko Kameko

20. srpna 2013 v 12:24
Jméno : Mitsuko Kameko
Pohlaví : Žena
Orientace : Bisexuál
Číslo pokoje : 3


Historie : Vyrůstala ve velmi bohaté rodině. Vždy se jí dostávalo všeho co chtěla, avšak ona neměla velké potřeby. Od malička tancovala a to bylo jediné, na co od rodičů chtěla peníze. Když jí bylo 12, zemřel její bratr. Nemohla se z toho vzpamatovat a nechala kvůli tomu tance.
Současnost : Teprve teď se vzpamatovala z bratrovy smrti. Hodlá se postavit na nohy a začít znovu žít. Pro tento začátek si vybrala tuhle školu, v Siaveleonu. Tohle městečko ji zlákalo svou krásou a neznámem. Tady, mezi všemi těmi lidmi hodlá najít klid v duši.
Povaha : Je milá, přátelská a hlavně otevřená. Její oblíbenou barvou je modrá, jako obloha. Je závislá na svém telefonu a všechno by nejraději vyzdobila hvězdičkama, protože miluje hvězdičky. Jako malá se totiž dívávala s bratrem na hvězdy a od té doby je miluje. Na veřejnosti se nepředvádí, ale pokud je v okruhu svých přátel, dělá cokoliv a příjde si normální. Je stydlivá a přesto ráda vystupuje z řady. Cílevědomá, chytrá a hlavně bezstarostná 15-ti letá dívka.
Vzhled : Má přírodně blonďaté vlasy. Ráda nosí oblečení, které zakrývá co nejméně z jejího těla. Zajímá se o módu a snaží se být trendy. Má modré oči, ke kterým se snaží ladit oblečení. Nosí hvězdičkové sponky, přívěsek, naušnice, hvězdičky má i na oblečení.
Ročník : 1.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama