Profil Studenta: Moon Nett

26. srpna 2013 v 19:16
Jméno: Moon Nett
Pohlaví: Muž
Orientace: Heterosexuál
Číslo pokoje: 4

Historie: Narodil se ve Francii, město si už nepamatuje. Jako malý byl Nett nechtěný. Žil v dětském domově a jak mu bylo 14 utekl. Nikdo neví kam. Neměl žádné přátele, jenom svou fenku Bellu. Rodiče neznal, ale jednou do roka ho chodila navštěvovat teta s jeho sestrou Melií. Když jeho sestra zemřela nevěděl co má dělat. Ona byla jediná komu rozuměl a kdo rozuměl mu. Zbyla mu jenom Bella.
Současnost: Teď mu je 17. Když už nevěděl kam jít tak přišel sem do města Siaveleon. Doufá, že zde najde nějaké přátele a pravou lásku.
Povaha: Je velice kreativní a ohleduplný. Na dívky byl vždycky milý. Nikdo nepoznal jeho pravou podstatu. Je hodně tajnustkářský a tajemný. Rád chodí do parku při měsíčku. Měsíc ho přitahuje. Rád zpívá a kreslí. Miluje přírodu. Nesnáší všechno co přírodu ničí a když si ho někdo přivlastňuje. Vždycky musí mít poslední slovo.
Vzhled: Má blonďaté vlasy. Ofina mu zakrývá modré zasněné oči. Pod nimi je nos střední velikosti a ústa, která se snad nikdy nezavřou. Na krku má tetování, které mu dali rodiče jak byl ještě dítě. Nosí kožené oblečení, tmavší barvy a když jde ven tak si vezme i kožené rukavice.
Ročník: 1.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilana Lilana | Web | 29. srpna 2013 v 23:47 | Reagovat

Môžem sa spýtať že o čo sa jedná ?? Chcela by som to vedieť a prihlásiť sa ale nejako som tomu nepochopila .. Arigato ^^

2 Siaveleon Siaveleon | Web | 31. srpna 2013 v 20:53 | Reagovat

[1]: Jednoduché rpg. Každý si zde udělá jednu postavu (žáka či učitele) za kterého hraje. Vede za něj jeho/její život. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama