Profil studenta: Nanami Metsuki

21. srpna 2013 v 13:05
Jméno: Nanami Metsuki
Pohlaví: Žena
Orientace: Bisexuál
Číslo pokoje: 4

Historie: Narodila se ve slušné rodině a zažívala velmi štastné chvíle Metsuki bylo 17 měla mladšího bratříčka a ráda se o něj starala.Metsuki byla velmi nadaná uměla hodně věcí ráda četla a zpívala ale nejradši měla svého bratříčka její matka byla velmi nemocná a tak se o ní starala Metsuki. Její Otec od nich odešel protože odešel za jinou ale Metsuki to bylo líto protože když odešel bylo Metsuki 10 roků a od té doby se nikdy neukázal ale Metsuki byla optimistka a brala všechno v pohodě ale až do osudného dne.když její matka zemřela Metsuki a její bratčíček byli velmi smutní a tak se spolu ostěhovali k tetě kterou měli vzali i Metsuki želvičku Teta je uvítala a Metsuki jí všechno řekla a teta jí uklidnovala pro Metsuki zčernal celý svět nic jí netěšilo. a tak pár dní byly u tety a pak jednou teta řekla že musí jít svojí vlastní cestou. Teta jí slíbila že se o jejího bratříčka postará.
Současnost: Teprve ted se cítí Metsuki lépe, líbí se jí tady v Siaveleonu úplně jí očaroval svými zajímavostmi a krajinou a těší se na to jak začne znovuzrozená žít.
Povaha: Je milá její oblíbená barva červenorůžová, má moc ráda táboření venku, pořád ráda nosí knížku a ráda si čte nejvíc venku. Ráda poznává nové lidi je moc chytrá ráda se dozvídá nové vědomosti ale není žádná šprtka to ne a ráda pomáhá někomu když je v úzkých ale je i trošku citlivá.
Vzhled: Má přírodně hnědé vlasy ráda nosí oblečení které má kratší rukávky a ráda nosí stylové kalhoty má zelenožluté oči nosí náhrdelník, náramek a prstýnek a má ráda i módu snaží se aby ve všem co si vezme vypadala dobře a má ráda ohen, protože ten ji vždy hřeje u srdce.
Ročník: 1.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama