Profil studenta: Usagi Megumi

31. srpna 2013 v 22:58
Jméno: Usagi Megumi
Pohlaví: Žena
Orientace: Heterosexuál
Číslo pokoje: 2.

Historie: Megumi, už od mala říkají pouze Gumi, tudíž na své celé jméno už skoro ani neslyší, jako na vtipné přezdívky, které prostě ignoruje. Narodila se v Ósáce do velkého domu, který však byl bez nějaké ženské ruky, sama matka Gumi zemřela brzy po porodu. Byla tudíž vychována pouze samými mužskými, její otec je totiž šéfem gangu. Snažila se, aby prožila šťastný život, proto když si konečně našla přítele byla pouze ráda. Nevadilo ji, že je starší a že se až moc často nevídali, milovala ho. Bohužel po nějaké době nešťastnou náhodou zjistila, že ji podvádí a navíc, ne jenom s jednou dívkou. Tohle byl pro ni ten největší podraz v jejím životě. I když si to její "rodina" s oním chlapcem vyřídila, věděla, že se najde aspoň pár lidí, kterým bude pro smích a taky že ano. Přežívat to, ji pomáhala hudba, která se vlastně stala takovým jejím druhým životem. Nikam již bez svých sluchátek a mp3 nechodí. I v hodinách je má v uších a poslouchá hudbu, takže problémy na sebe nenechaly dlouho čekat. Nakonec to však nevydržela a i když je tuhého kořínku, rozhodla se odejít na internát. Po dlouhém přemlouvání a slibování, že bude jezdit na víkendy a na prázdniny domů, ji její "rodina" pustila.
Současnost: Gumi se od svého odjezdu nijak nezměnila. Stále poslouchá hudbu, nyní si však snaží najít ještě další koníčky. Začala se tudíž ještě věnovat takovému "rebelství", po večerech chodí do blízkého města a sprejuje zdi. Kašle na to, že ničí cizí majetek. Její to není a ona nikdy nebyla hodná holka.
Povaha: Gumi je povahou strašně podobná na svého otce. Do ničeho si nenechá mluvit a když si něco usmyslí, prostě to udělá, ať to stojí co to stojí. Je velmi tvrdohlavá avšak ne hádává. K lidem co ji nemají rádi, nebo nemá ona ráda je, je naprosto lhostejná. Na lidi, na kterých ji záleží, je však milá, ale ani ona pro ně nezachází do nějakých extrémů. V tomhle myslí realisticky a pomůže tomu, kdo pomůže ji. Často o ní lidé mají mylné představy, myslí si o ni, že snad z ničeho nemá strach, to ale jen díky tomu, jak se chová. Pravda je taková, že se bojí nového vztahu a bojí se někomu věřit, avšak snaží se to skrývat, aby se to nestalo její slabinou a někdo jí nevyužil. Ráda zkouší nové věci a nebojí se zkoušet všechno možné i nemožné. V celém jejím životě ji však stále provází hudba, která ji dodává odvahu.
Vzhled: Své zelené vlasy si stále stříhá do jednoho a toho samého střihu, vzadu krátké, vepředu prameny delší. To ji ještě více přidává na její image rebelky, i když neměří ani 165 cm. Její zářivě zelené oči, které stále jiskří nějakou neplechou, jsou zakrývány kontaktníma čočkama. Gumi se prostě rozhodla, že své červené brýle nosit nebude na veřejnosti. Její uši zdobí malé stříbrné kuličky, které nesundává. Na rukách má stále nějaké náramky, které střídá. Když však jde večer sprejovat, vždy si náramky sundá a místo nich si nasadí rukavice.
Její oblečení se většinou skládá z nějakých nadkolenek a čekokoli co má kapuci, miluje kapuce. I když se někdy chováním přibližuje ke klukům, ani sukně ji nejsou cizí. Na nohách stále nosí kanady, na podpadcích neumí.
Ročník: 1.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 1. září 2013 v 15:17 | Reagovat

Gumi :3 zlatá :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama