Profil Učitele: Violet Kleria

24. srpna 2013 v 22:11
Jméno: Violet Kleria
Pohlaví: Žena
Orientace: Heterosexuál
Věk: 25 let
Číslo pokoje: 1

Historie: Její minulost? Rozhodně o ní nerada mluví. Její rodina byla šťastná, narodila se s dvojčetem - bratrem jménem Akira, dobře, byly mezi nimi drobné spory, ale pak byly i chvíle, kdy si s bráškou hráli a užívali si života, vše bylo krásné, až do té chvíle… Vždycky k sobě matka i otec byli milí a ohleduplní, ale jednou je otec zradil - celou jejich rodinu. Vydal se za krásnou ženou, když jí bylo pouhých 5 let, s tou jistou krásnou ženou zahodil jejich rodinu a měl s ní dvě děti - Manami a Keiko. Takže měla dvě nevlastní sestřičky, které ale viděla jen na fotkách, které si sama našla. Od svých 15-ti let už měla pár románků, které se ale rozplynuly v prach. Takže momentálně je tedy nezadaná, i když je zadaná svou láskou k historii, filmům a hudbě - to jsou věci, které si od života nenechá jen tak vzít.
Současnost: Je mi 25 let a nastupuji na školu Siaveleon. Doufám v to, že předám své znalosti mladší generaci, také se tu chci seznámit s novými lidmi - to je vždycky radost. Třeba tady budu koukat na věci z jiného úhlu pohledu - kdo ví?
Povaha: Obvykle bývá milá a přátelská, však, ale i to má své hranice, přeci nebude milá na každého, kdo bude dělat problémy. Je také tvrdohlavá, když si něco vnukne, málokdy si to nechá jen tak rozmluvit, i když sama ví, že to, co si myslí, je špatně. Je líná a občas má potřebu svěřovat svou práci ostatním. Když už se ale do něčeho pustí, dělá to pořádně a s poctivostí, kterou přetéká. Také je laskavá a tolerantní - vždy s čímkoliv ráda pomůže a ráda se podělí. Bývá starostlivá, hlavně, když jde o děti.
Vzhled: Obvykle nosí rozpuštěné vlasy, které si ozdobí jen nějakou pěknou květinou. Vlasy má takové zvláštní, a každý v nich vidí jinou barvu - někdo stříbrnou, někdo jiný zase modrou,… Také často nosí čelenku na zavázání. Má výrazné oči takové oranžovo-rudo-hnědé barvy. Ráda si zvýrazňuje rty leskem, i když jsou lesklé už od přírody, cítí se pak lépe. Ráda nosí kimono, ale i jiné oblečení, které se jí líbí, nemá vyhrazený styl.
Předměty: Dějepis
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 26. srpna 2013 v 10:41 | Reagovat

Možná se také registruji.

2 Magicmax Magicmax | Web | 26. srpna 2013 v 10:41 | Reagovat

Jinak na 25 nevypadá.

3 Eleria Eleria | 26. srpna 2013 v 12:28 | Reagovat

[2]: Řekla bych, že takhle v anime může klidně vypadat 25-letá žena :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama