Profil Studenta: Ray Yaman

11. září 2013 v 13:52
Jméno: Ray Yaman
Pohlaví: Muž
Orientace: Bisexuál
Číslo pokoje: 2


Historie: Ray se narodil v normální rodině. Měl staršího bratra, který si s ním vždy hrál. Taky měl tři sestřenky a čtyři bratrance. Vyrůstal ve veliké rodině. Bohužel jeho bratr onemocněl a umřel. Od té doby se stal zamlklý. Rodina mu chtěla pomoct a jeho teta ho brala do města. Měl ji moc rád. Naneštěstí ji znásilnili a poté zabili. Ignoroval celý svět. Rodiče nevěděli co s ním. Rozhodli se ho zapsat do školy. Ray, ale protestoval.
Současnost: Po dlouhém přemlouvání se tedy Ray zapsal. Stanovil si cíl najít si přátele a holku. Chce mít taky dobrý prospěh a slíbil si že se bude učit a že nepůjde na rande hned s první dívkou. Rodiče mu říkali že toto je nový začátek a on to tak bere.
Povaha: Ray je statečný milý muž. Je věčně zamlklý. Rád si čte a je vzorný student. Když se chce odreagovat, pustí si hudbu a lehne si na postel/sedačku. Sport mu taky celkem jde, ale moc nesportuje. Nemá rád když ho někdo lituje a tak když mu je nejvíce smutno směje se. Jako každý jiný kluk má rád holky. Ještě žádnou neměl a hodlá to napravit. Taky mu jde dobře kresléní a je to perfektcionista.
Vzhled: Vysoký, štíhlý a svalnatý.
Ročník: 1.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama