Profil učitele: Harrieta Moondark

13. září 2013 v 22:41
Jméno: Harrieta Moondark
Pohlaví: Žena
Orientace: Heterosexuál
Věk: 21
Dům: ZDE
Historie: Harrieta pochází s bohaté rodiny. Měla skvělý život. Matka i otec ji milovali. Otec však až moc. Harrieta milovala jedoho kluka a on ji. Jednoho dne se záhadně odctěhoval. Harrieta se na něj naštvala. Za půl roku si našla jiného kluka. Otec ho toleroval, ale když se s ní chtěl vyspat zabili ho. Harrieta věděla že nemůže mít kluka a tak se s tím smířila. Ráda si kreslila a hlídala malé děti. Když byl čas, aby si vybrala školu rozhodla se jít na učitelku. Vystudovala a přemluvila otce, aby mohla jet pracovat. Ten po dlouhé době svolil a koupil své dceři nádherný byt.
Současnost: Harrieta si vybalila veci a prohlídla si dům a okolí. Podívala se jaké jsou zde obchody a restaurace. Doufá že ji studenti budou mít rádi.
Povaha: Harrieta je milá a zábavná. Je pro každou párty. Nenechá se jen tak rozhodit. Miluje zvířata a uvažuje že si ňáké koupí. Je silná a slzy u ní jen tak neuvidíte. Její jedno jestli je to zakázené nebo ne, ale nebojí se svým studentům dát facku. Jestliže se do jejich očí díváte dlouho uvidíte smutek. Miluje vycházky do přírody a přírodu samu.
Vzhled: Harrieta je milá a zábavná. Je pro každou párty. Nenechá se jen tak rozhodit. Miluje zvířata a uvažuje že si ňáké koupí. Je silná a slzy u ní jen tak neuvidíte. Její jedno jestli je to zakázené nebo ne, ale nebojí se svým studentům dát facku. Jestliže se do jejich očí díváte dlouho uvidíte smutek. Miluje vycházky do přírody a přírodu samu.
Předměty: Přírodopis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama