Profil Učitele: Hiroki Kazumi

1. září 2013 v 15:46
Jméno: Hiroki Kazumi
Pohlaví: Žena
Orientace: Heterosexuál
Věk: 25 let
Číslo pokoje: 3

Historie: Její matku znásilnil jeden muž, nedopadli ho a po aférce ho už nikdo neviděl. Matka (Yuuka) se rozhodla si ji nechat, ale při porodu zemřela. Proto je už od svého narození Kazumi v sirotčinci. Tam patřila mezi ousidery. Byla šikanována a bez jakýchkoliv přátel. V 18 ji odtamtud propustili. Ještě rok strávila na střední škole, ubytována u své tety, která ji v sirotčinci párkrát navštívila. Po dostudování SŠ nastoupila na VŠ. Za peníze z brigád si našla vlastní byt, ve kterém bydlela do teď.
Současnost: Nyni přichází na tuto školu. Poprvé bude učit žáky, moc se na to těší. Doufá, že s nimi výjde dobře a že zde nebude nenáviděná.
Povaha: Plachá. Málo komu otevře své srdce. Odjakživa byla odkázána sama na sebe, takže je hodně samostatná a cílevědomá. Nesnese lidi, kteří se nad druhé povyšují a posmívají se jim. Zastává se slabších a snaží se jim pomoci. Má slabost pro domácí zvířátka a vlstní kočičku "Lupíínka"
Vzhled: Má hnědé vlasy, poměrně dlouhé, které si nerada stříhá. Její oči jsou hnědé, s nádechem červené. Některé lidi její oči dokážou okouzlit.. Má ráda fialovou, je to pro ni uklidňující barva, tudíž se snaží chodit v oblečení v této barvě.
Předměty: Zeměpis
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama