Profil učitele: Kano Hiroshi

1. září 2013 v 16:12
Jméno: Kano Hiroshi
Pohlaví: Muž
Orientace: Bisexuál
Věk: 24
Číslo pokoje: 3.

Historie: Narodil se jako nechtěná příhoda jedné párty a už odmala ho odstrkovali a týrali. Jednou toho na něj bylo tak moc, že už to nevydržel a utekl z domu. Na ulici zjistil, že ho mají strašně rády opuštěná zvířata, obzvlášť kočky a tak se stalo, že za ním den co den přicházely další a další. Jednou jich měl už tak moc, že mu jedna paní, ke které si chodil žebrat o jídlo navrhla, že mu pomůže ty zvířata nakrmit a ať je poté prodá, že si tím vydělá alespoň peníze na oblečení a možná i na nějaký menší byt. S návrhem souhlasil a taky že se mu to oplatilo. Když většinu zvířat předal do dobrých rukou, tak měl v plánu se odstěhovat. Vytvořil si však vztah k paní jako ke své matce a tak se nastěhoval k ní. Byla velmi hodná a zaplatila mu vysokou školu a díky tomu může jít začít učit.
Současnost: Doteď mu zůstaly 2 kočky, které se od něj nikam nehnou, proto se i s nimi přestěhoval do ubytovny v městečku Siaveleon, kde se pokusí uplatnit svou vysokou školu a začít učit..
Povaha: Je milý a spravedlivý. Vždy se snažil postarat sám o sebe, ale protože se k němu zatoulalo tolik koček, tak je zvyklý starat se i o ostatní. Nemá rád ty, kteří si necení práci ostatních a opovrhují jí. Je velmi chápavý a ví, že i práce popelářů je velmi důležitá..
Pokud jde o zájmy, tak nikdy nežil v luxusu a bohatě mu stačí hladit kočku k tomu, aby byl šťastný.
Vzhled: Měří 187 cm, váží 72 kg. Má kratší, hnědě, rozcuchané vlasy, výrazné tyrkysové oči a roztomilý obličej. S oblečením se nikdy moc nepáral. Většinou nosí obyčejné bílé triko a nějaké volnější tepláky, ale když chodí do školy, snaží se to omezit a vzít si nějaké rifle.
Předměty: Biologie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama